+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Owłosienie na twarzy , jak sobie z nim radzić ?

Owłosienie na twarzy , jak sobie z nim radzić ?

Niechciane owłosienie to problem wielu kobiet na skalę światową. O ile prościej ukryć nam nadmierne owłosienie w przypadku nóg czy pach to niestety z twarzą już mamy niemały problem, niechciane włoski pojawiają się bez względu na to ile mamy lat czy wchodzimy w okres dojrzewania albo menopauzę. Przyczyną niechcianego owłosienia na twarzy są zaburzenia w gospodarce hormonalnej, co dla bardzo wielu kobiet ma ogromny wpływ na jakość życia i stanowi powód braku pewności siebie.

Depilacja laserowa twarzy, choć nie należy do najtańszych metod usuwania niechcianego owłosienia, z pewnością zapewni Ci długotrwały i gładki efekt. Z tego zabiegu mogą skorzystać wszystkie kobiety, które są już zmęczone trudzeniem się mało efektownymi i bolesnymi metodami takimi jak pasta cukrowa, krem do depilacji czy plastry z woskiem. Dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła naświetlane są wybrane obszary skóry. Wiązka przenika aż do mieszka włosowego i tam właśnie pochłaniana jest przez melaninę. W efekcie tego pochłonięcia cebulka włosa zostaje zniszczona, a włos przestaje być pobudzany do dalszego wzrostu.

Gabinet Medilaser z Wrocławia specjalizuje się w laseroterapii, dysponują różnego typu laserami, dzięki czemu profesjonalnie wykonują wiele różnych zabiegów dostosowanych do naszych potrzeb, między innymi depilację laserową twarzy.

Jeżeli chcemy raz na dobre pozbyć się wstydliwego i niechcianego problemu, to możemy spokojnie zaufać personelowi gabinetu Medilaser, otoczą nas opieką i służą pomocą także po zabiegu, na pewno znajdziemy się w dobrych rękach.

Owłosienie na twarzy , jak sobie z nim radzić ?
Przewiń na górę