+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Poznaj zalety kriolipolizy

Poznaj zalety kriolipolizy

O naprawdę skutecznym odchudzaniu można mówić przede wszystkim wtedy, gdy przestrzega się zasad zbilansowanej diety, a jednocześnie nie ignoruje się znaczenia, jakie ma aktywność fizyczna.

Tkanka tłuszczowa nie zawsze znika jednak natychmiast z tych miejsc, na których jej nadmiar jest szczególnie irytujący. Nic więc dziwnego, że osoby odchudzające się chętnie wykorzystują rozwiązania, które mogą pomóc w jeszcze bardziej efektywnym usuwaniu tłuszczu. Jednym z nich jest kriolipoliza Wrocław.

Zabieg kriolipolizy jest często opisywany jako alternatywa dla odsysania tkanki tłuszczowej w tradycyjny sposób. Cieszy się dużą popularnością przede wszystkim dlatego, że nie jest tak inwazyjny, a poddanie się mu nie wymaga tak dużych przygotowań, jak miało to miejsce w przypadku klasycznej liposukcji. Kriolipoliza jest przeważnie opisywana jako zabieg, który ma na celu modelowanie sylwetki. Nie ma jednak sobie równych także wtedy, gdy zależy nam na zredukowaniu cellulitu. Zmniejsza nie tylko obwód ud, ale również bioder oraz brzucha.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.

Poznaj zalety kriolipolizy
Przewiń na górę