+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Widoczne zmęczenie na twarzy

Widoczne zmęczenie na twarzy

Cienie i worki pod oczami pojawiają się u wielu przemęczonych ludzi. Skóra wokół oczu często postarza nawet młode osoby. Ta przypadłość to częsty problemem nie tylko osób niewyspanych, przepracowanych i prowadzących intensywny tryb życia. Cienie pod oczami są często sprawą indywidualną uwarunkowaną genetycznie, którą ciężko zatuszować kosmetykami.

Skąd się biorą cienie pod oczami?

Cienie pod oczami pojawiają się często po nieprzespanej nocy. Gdy organizm jest zmęczony, niezregenerowany, to właśnie w taki sposób demonstruje swoje niezadowolenie.
Sińce pod oczami w niektórych przypadkach są konsekwencją procesu starzenia się skóry. Z wiekiem staje się ona cieńsza, co sprawia, że znajdujące się pod nią naczynka i żyły są bardziej widoczne.

Usuwanie cieni i worków pod oczami

Obecnie dostępne są różne zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne, które pozwalają pozbyć się cieni pod oczami. Jednym z takich zabiegów jest zabieg karboksyterapii – czyli terapii medycznym dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia do uzyskiwania poprawy wyglądu wykorzystuje dwutlenek węgla. W trakcie zabiegu jest on wprowadzany pod skórę przy pomocy cienkiej igły. Od razu warto dodać, że jest to metoda bezpieczna, niemal bezbolesna.

Oferta Gabinetu Medilaser

Gabinet kosmetyczny Medilaser oferuje bezpieczną oraz skuteczna metodę usuwania cienie pod oczami. Medilaser to profesjonalny Gabinet kosmetyczny, który zatrudnia personel otaczający opieką i troską każdego pacjenta przed jak i po zabiegu. W Medilaser jesteś w najlepszych rękach!

Widoczne zmęczenie na twarzy
Przewiń na górę