+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Depilacja brazylijska – idealna forma depilacji

Depilacja brazylijska – idealna forma depilacji

Depilacja brazylijska, inaczej depilacja intymna lub depilacja bikini głębokiego, pozwala usunąć owłosienie nie tylko z wzgórka łonowego i pachwiny, ale także z ust oraz okolic brzucha i odbytu. Co więcej, ta metoda nie powoduje podrażnienia szczególnie wrażliwych warg sromowych. Nazwa zabiegu pochodzi od prekursora tego typu depilacji z Brazylii, który po raz pierwszy wykonał ten zabieg w swoim salonie w 1987 roku, nazwa, jak i popularność samego zabiegu są więc stosunkowo młode.

Na czym polega depilacja brazylijska?

Golenie brazylijskie można wykonać na różne sposoby. Używanie w tym celu maszynki jest nadal popularne i chociaż jest dostępne i szybkie, nie jest zalecane przez profesjonalistów zajmujących się pozbywaniem zbędnego owłosienia. Ostrze brzytwy podrażnia skórę, czyniąc ją podatną na infekcje. Dodatkowo drobne nacięcia i rany psują efekt estetyczny.

Kiedy się zdecydować?

Depilację bikini należy wykonać, gdy odczuwasz dyskomfort z powodu owłosienia łonowego, aby poprawić komfort życia seksualnego, lepszą higienę. Niektórzy partnerzy przekonują kobiety do tej procedury, ale nie rób nic przeciwko sobie. Depilacja brazylijska, czyli depilacja bikini jest bardzo popularna, zwłaszcza latem. Jeśli mamy strój plażowy z małą ilością materiału, bardziej komfortowo poczujemy się z pełną brazylijską depilacją, co zapewni nam, że z bikini nie będą wypadać żadne włosy.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdź ofertę gabinetu kosmetycznego Medilaser – depilacja brazylijska Wrocław.

Depilacja brazylijska – idealna forma depilacji
Przewiń na górę