+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Depilacja brazylijska – na czym polega ten zabieg?

Depilacja brazylijska – na czym polega ten zabieg?

Depilacja brazylijska obecnie jest jednym z rodzajów depilacji okolic bikini, który zyskuje ogromną popularność. Poleca się jej wykonywanie w gabinetach kosmetycznych, ponieważ depilacja intymna woskiem bądź pastą cukrową w domowym zaciszu może nie przynieść oczekiwanego efektu.

Na czym polega depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska Wrocław jest to zabieg, który polega na dokładnym usunięciu wszystkich włosów łonowych, ale również tych, które występują na wargach sromowych oraz w okolicach odbytu, możliwe jest pozostawienie wąskiego paseczka owłosienia pośrodku łona inaczej brazilian strip. Natomiast całkowite usunięcie owłosienia nazywane jest full brazilian bądź depilacją hollywoodzką.

Jak wygląda zabieg?

Depilacja brazylijska powinna być wykonana nie wcześniej niż 14 dni od ostatniego golenia czy też depilacji zrobionej w inny sposób, a długość owłosienia powinna wynosić minimum pół centymetra, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że włoski zostaną usunięte prawidłowo. Kolejnym kryterium przed zabiegiem depilacji brazylijskiej jest niestosowanie kosmetyków nawilżających oraz natłuszczających skórę w strefie depilacji, ponieważ lepszy efekt zostanie uzyskany na przesuszonej skórze. Nie powinniśmy natomiast dodatkowo wysuszać skóry w miejscach planowanej depilacji, gdyż na zbyt wysuszonej skórze mogą pojawić się podrażnienia. Jeżeli chcemy uzyskać najlepszy efekt depilacji, to najlepiej kilka tygodni przed zabiegiem odwiedzić gabinet kosmetyczny i zapytać o odpowiednie zalecenia przed depilacją brazylijską.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.

Depilacja brazylijska – na czym polega ten zabieg?
Przewiń na górę