+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Przebarwienia

Przebarwienia

Plamy na twarzy to problem niejednej kobiety. Występują u ponad 90 procent kobiet po 50 roku życia. Ta uciążliwa dolegliwość uwarunkowana jest genetycznie, natomiast większość plam, które pojawiają się na skórze twarzy, dłoniach i dekolcie jest powodem złej pielęgnacji skóry.

Czym są przebarwienia?

Przebarwienia na twarzy to nic innego jak zmiany kolorytu skóry, które wynikają z nierównomiernego gromadzenia się melaniny w komórkach. Przyczyną powstawania przebarwień jest albo zbyt duże nagromadzenie w jednym miejscu melanocytów produkujących melaninę lub też nieprawidłowe ich funkcjonowanie. Usuwanie przebarwień zależy w dużej mierze od przyczyny ich powstania. Przed zabiegiem usunięcia przebarwień lub zakupem kolejnego kremu do twarzy, który perfekcyjnie likwiduje te niechciane plamy warto wcześniej zdiagnozować powód tych zmian.

Oferta Gabinetu Medilaser

Medilaser to profesjonalny Gabinet specjalizujący się w zabiegach laseroterapii. Personel posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserem oraz przykłada najwyższą wagę do samopoczucia, zdrowia oraz zadowolenia wszystkich pacjentów. Gabinet Medilaser zaprasza również na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny przy takich zabiegach jak leczenie trądziku, popękanych naczynek oraz w walce z przebarwieniami. Sprawdź ofertę na medilaser.pl.

Przebarwienia
Przewiń na górę