+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Skuteczne usuwanie trądziku

Pękające naczynka – jak się ich pozbyć?

Problemem, który dotyka nie tylko dojrzewającą młodzież jest trądzik. Jest to nie tylko problem estetyczny. Uporczywy trądzik potrafi skutecznie pogorszyć poczucie własnej wartości, sprawia, że osoba nim dotknięta wycofuje się z kontaktów społecznych.

Na szczęście dzisiaj można z trądzikiem się rozprawić. Okazuje się, że skuteczne usuwanie trądziku jest możliwe. Rozwiązaniem okazuje się być zabieg Ellipce, który sprawia, że gruczoł łojowy otrzymuje zdecydowanie mniejsze dostawy krwi. Przekłada się to na znaczne zmniejszenie produkcji sebum.

Jak wygląda zabieg? Wykorzystuje się do niego laser. Impulsy światła, które są krótkie, a jednocześnie bezpieczne, kieruje się w stronę powierzchni skóry. Pochłania je znajdująca się we krwi hemoglobina, która jest mocno podgrzewana. To właśnie to zjawisko przekłada się na powstawanie uszkodzeń w gruczołach łojowych. Konsekwencją zabiegu jest znacznie spowolnienie produkcji tłuszczu. Znika więc czynnik powodujący trądzik. Usuwanie trądziku tą metodą jest naprawdę skuteczne. Efekty są trwałe. Sprawdź – skuteczne usuwanie trądziku Wrocław.

Skuteczne usuwanie trądziku
Przewiń na górę