+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Usuwanie trądziku

Skuteczne usuwanie trądziku

To dolegliwość uprzykrza życie w takim samym stopniu dziewczętom, jak i chłopcom, jest on powodem żartów, natomiast bywa również ignorowany przez rodziców. Trądzik młodzieńczy znają wszyscy, ale mało kto z nas wie, jak właściwie sobie z nim radzić. Sprawdźmy więc, co to jest trądzik młodzieńczy, czy w każdym przypadku trzeba go leczyć oraz kiedy należy skonsultować się z lekarzem.

Czym się charakteryzuje trądzik młodzieńczy?

Trądzik młodzieńczy różni się od trądziku zwyczajnego tylko występowaniem, ponieważ dotyka osoby w wieku dojrzewania, między 11 a 18 rokiem życia. Natomiast jeżeli pojawia się ta dolegliwość u osób dorosłych, wtedy nazywamy go po prostu trądzikiem. Pierwszym objawem jest zaskórnik, czyli krostka, która może mieć formę zamkniętą lub otwartą. Z zaskórników otwartych tworzy się stan zapalny i trądzik zaczyna się rozprzestrzeniać, najczęściej w obrębie twarzy, pleców, ramion i dekoltu.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser oferuje wszystkim swoim klientom innowacyjny zabieg Ellipse, który skutecznie poradzi sobie w walce z każdym rodzajem trądziku. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszam do zapoznania się z ofertą Medilaser – skuteczne usuwanie trądziku.

Usuwanie trądziku
Przewiń na górę