+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Jak się przygotować do zabiegu zamykania naczynek?

Jak się przygotować do zabiegu zamykania naczynek?

Każdy z nas pragnie cieszyć się doskonałą kondycją skóry. Bardzo istotną rolę odgrywa zdrowa oraz promienna cera, która skutecznie odmładza i sprawia, że jesteśmy postrzegani jako osoby wypoczęte, zadbane, ale także zrelaksowane. Niestety nie dla każdego matka natura jest łaskawa i wielu z nas zmaga się z różnego rodzaju problemami oddziałującymi na naszą skórę. Jednym z nich są rozszerzone naczynka.

To zjawisko może występować na twarzy, ale również w innych miejscach na ciele, na przykład na nogach bądź na szyi. Drobne czerwone żyłki odznaczają się od reszty skóry, natomiast gdy pojawiają się w dużych skupiskach, tworzą widoczny rumień, który zazwyczaj przysparza duży dyskomfort. Chociaż można zakryć go przy pomocy kosmetyków, warto zadziałać kompleksowo i całkowicie pozbyć się problemu. Doskonałym rozwiązaniem na tą przypadłość jest zamykanie naczynek przy pomocy lasera.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser we Wrocławiu oferuje swoim klientom innowacyjny zabieg Ellipse, który skutecznie walczy z takimi dolegliwościami jak rumień, trądzik oraz pomaga okiełznać cerę naczynkową. Jest on bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź – usuwanie naczynek Wrocław.

Jak się przygotować do zabiegu zamykania naczynek?
Przewiń na górę