+48 533 87 87 33       gabinet@medilaser.pl

Sposoby na leczenie trądziku

Sposoby na leczenie trądziku

Istnieją przeróżne poglądy na temat pielęgnacji skóry trądzikowej. Wbrew wszelkim opiniom, jeżeli skórę trądzikową pielęgnujemy specjalnie do tego przeznaczonymi preparatami, to jest możliwość, że nigdy nie pozbędziemy się problemu – jak twierdzą lekarze. Dodają również, że ostre przyprawy oraz tłuste kremy w zasadzie nie szkodzą, a najlepsze dla tego rodzaju skóry jest mięso, którego kobiety obecnie jedzą stanowczo za mało.

Leczenie każdego rodzaju trądziku jest bardzo złożone i powinno być dostosowane do rodzaju zmian, stopnia nasilenia oraz wieku pacjenta. Celem każdej terapii jest przede wszystkim zmniejszenie dyskomfortu spowodowanego stanami zapalnymi, poprawa wyglądu, zapobieganie powstawaniu blizn i przebarwień, ale również zapobieganie różnym negatywnym skutkom, które mogą mieć znaczący wpływ na psychikę. W większości przypadków leczenie miejscowe jest najczęstszym postępowaniem terapeutycznym.

Oferta gabinetu Medilaser

Gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu oferuje swoim pacjentkom innowacyjny zabieg Ellipse, który jest bezinwazyjną oraz bardzo skuteczną metodą w walce z trądzikiem każdego rodzaju. Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapoznajcie się z ofertą na – leczenie trądziku.

Oferujemy także zabiegi z zakresu depilacji laserowej, laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Sprawdźcie ofertę –  depilacja laserowa w salonie Medilaser we Wrocławiu.

Sposoby na leczenie trądziku
Przewiń na górę